Як це працює - глядачу


Привіт!

Бажаєте отримати доступ до онлайн-перегляду на території України фільмів з каталогу проєкту та брати участь в обговореннях переглянутого? Найперше – зареєструйтеся на нашому сайті.

Для цього необхідно:
  • Натиснути на кнопку «увійти в особистий кабінет».
  • Обрати «зареєструватись»
  • Заповнити форму
  • Підтвердити реєстрацію, перейшовши за посиланням у листі, який надійде на вказану вами електронну адресу.

Після цього ви зможете долучитися до одного з вже існуючих кіноклубів, обравши його зі списку на сторінці «Всі кіноклуби» (значок «подати заявку» біля назви кіноклубу). Якщо ви вже є постійним учасником кіноклубу, який є у вашому місті, знаходьте його у списку та долучайтеся до його онлайн-версії.

Після того як керівник кіноклубу підтвердить вашу заявку, ви побачите назву кіноклубу у своєму особистому кабінеті та зможете долучатися до переглядів.

Якщо ви вже є постійним відвідувачем кіноклубу, який існує у вашому місті, знаходьте його у списку та долучайтеся до його онлайн-версії.

Керівник кіноклубу, до якого ви вступили, буде сповіщати вас про нові події та надсилати посилання на онлайн-перегляди доступних фільмів. Також ви зможете брати участь в онлайн-дискусіях, або в інших креативних активностях, які буде готувати для глядачів, обраний вами кіноклуб.

Як почати перегляд фільмів?
  • При створенні нової події у вашому кіноклубі, на вашу електронну адресу буде надходити повідомлення з посиланням на перегляд фільму.
  • Долучитися до перегляду ви також можете зі свого особистого кабінету , натиснувши на назву кіноклубу та перейшовши на сторінку усіх його подій.
Бажаємо приємного користування нашим сайтом!